Niespodzianka w Rojewie

Znicz - Kujawianka 2-1.

Bramki: Patryk Borowiak i Bartłomiej Zieliński po 1.

Do meczu z mającą V ligowe aspiracje Kujawianką Strzelno przystąpiliśmy w bardzo osłabionym składzie bez pauzujących za kartki Sz. Borowiaka i B. Bednarka oraz bez nominalnego bramkarza, w którego rolę musiał się wcielić obrońca Paweł Kuczyński. Pomimo osłabienia nasi zawodnicy zagrali bardzo ambitnie, chcąc odrobić głupio stracone punkty z meczu w Piechcinie. Już w 7 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego P. Borowiak strzałem głową mieścił piłkę w siatce gości. Wynik 1-0 utrzymał się do przerwy. W 60 minucie ponownie po rzucie rożnym podwyższyliśmy prowadzenie. Tym razem najwyżej do piłki wyskoczył B. Zieliński i było 2-0. Przy obu bramkach piłkę z rzutów rożnych dogrywał Kuba Tomczyk. Dziesięć minut później po zaskakującym strzale z dystansu goście zdobyli kontaktową bramkę, Mimo licznych ataków w końcówce spotkania wynik nie uległ już zmianie i 3 punkty zostały w Rojewie! Za tydzień wyjazd do Łabiszyna na mecz z głównym pretendentem do awansu. Kolejna niespodzianka będzie bardzo mile widziana.

Statystyki meczu (za stroną Kujawianki Strzelno)
Strzały: 14 - 10
Strzały celne: 4 - 3
Spalone: 3 - 3