Kolejna porażka Znicza

Znicz - KS Brzoza 1-3.

Bramka: Bartłomiej Zieliński.

Trzeciej z rzędu porażki doznali zawodnicy Znicza. Tym razem ulegliśmy wyżej notowanemu rywalowi z Brzozy. Goście od początku przeważali, lepiej grali piłką i stwarzali składne i niebezpieczne akcje pod naszą bramką. Dwie z nich zakończyły się bramkami i do przerwy przegrywaliśmy 0-2. Po przerwie kontaktową bramkę zdobył B. Zieliński pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na K. Głogowskim. Niestety kilka minut później po kolejnej dobrej akcji zawodnicy Brzozy zdobyli trzecią bramkę. Nasi zawodnicy w końcówce próbowali odrobić straty ale piłka po atomowym strzale Tyberiusza Głogowskiego wylądowała na poprzeczce. W następnej akcji M. Grabarek trafił w słupek, a dobitka K. Głogowskiego w poprzeczkę. Szczęście tym razem nie było sprzymierzeńcem Znicza. Mamy nadzieję na lepszą grę i więcej szczęścia w kolejnym meczu z beniaminkiem z Piechcina.