Udana inauguracja

Znicz Rojewo - Czarni 2-1

Bramki: Szymon Borowiak i Krzysztof Głogowski oraz Krystian Jędrasik

Bardzo udany początek sezonu Znicza. Mimo poważnych osłabień nasza drużyna pokonała rywala z Wierzchosławic 2-1. Już pierwsza nasza akcja ofensywna dała nam prowadzenie, kiedy to powracający do drużyny po rocznej przerwie Szymon Borowiak z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Gra w I połowie była wyrównana ale to akcje Znicza wydawały się groźniejsze. W końcówce I połowy zagranie Patryka Borowiak na bramkę zamienił debiutujący w Zniczu były gracz Goplanii - Krzysztof Głogowski. Chwilę później mogło być 3-0 ale piłka po ładnym technicznym strzale P. Borowiaka wylądował na poprzeczce. Do przerwy 2-0. Tuż po wznowieniu gry Czarni zdobyli bramkę kontaktową ale jak się później okazało była to jedyna ich bramka w tym meczu. Znicz do końca kontrolował przebieg spotkania i odnieśliśmy pierwsze, bardzo cenne zwycięstwo w sezonie.

Zdjecie: Pociąg do Futbolu.